Laadukas kenkäteline, joka tuo järjestystä eteiseen. Kenkäteline on tyylikkään hopea ja sen pituus on 1070 mm. Kenkäteline on valmistettu Suomessa.
Kenkäteline sopii erinomaisesti eteiseen, mutta se on toimiva säilytysratkaisu kengille myös vaatehuoneessa, liukuovikaapistossa ja komeroissa.
Hyllyväli 123 mm.
Tarvittaessa kenkäteline on helppo lyhentää rautasahalla oikean mittaiseksi. Mallistostamme on saatavana kenkätelineitä myös 470 mm, 670 mm ja 870 mm pituisina.Lue lisää
Kenkäteline sopii erinomaisesti eteiseen, mutta se on toimiva säilytysratkaisu kengille myös vaatehuoneessa, liukuovikaapistossa ja komeroissa.
Hyllyväli 123 mm.
Tarvittaessa kenkäteline on helppo lyhentää rautasahalla oikean mittaiseksi. Mallistostamme on saatavana kenkätelineitä myös 470 mm, 670 mm ja 870 mm pituisina.
Huomioi myös tuote LM 393/2, joka on sama kenkäteline, mutta nelitasoisena. Jo hankitun kenkätelineen säilytyskapasiteettia voi kätevästi lisätä hankkimalla lisävarusteena myytävän LM 394 tappisarjan, jonka avulla kaksi LM-kenkätelinettä saa liitettyä yhdeksi nelitasoiseksi kenkätelineeksi.
Tappisarjan LM 394 sekä valmiiksi 4-tasoisen kenkätelineen löydät helposti alempaa kohdasta 'Saatat olla kiinnostunut näistä'.